Travel update (Covid-19)
Contact us: +370 610 00809

ES Projektas

eslogo

E-komercijos modelio diegimas UAB „Magnus motus“

UAB "Magnus motus" pradėjo įgyvendinti iš Europos regioninės plėtros fondo lėšų finansuojamą projektą ,,E-komercijos modelio diegimas UAB „Magnus motus“ veikloje Nr. 13.1.1-LVPA-K-860-01-0827

Projekto biudžetas: 66.000,00 Eur, iš jų ES dalis: 49.500,00 Eur. Finansuojama iš Europos regioninės plėtros fondo, kaip Europos Sąjungos atsako į COVID-19 pandemiją priemonė.

Veiklų įgyvendinimo pradžia: 2022 m. vasario 18 d.

Numatoma veiklų įgyvendinimo pabaiga: 2023 m. vasario 21 d.

Projekto tikslas - diegti informacines technologijas verslo sandoriams valdyti elektroniniu būdu UAB "Magnus motus" siekiant padidinti pajamų augimą.

Projekto uždavinys - įdiegti e-komercijos modelį UAB "Magnus motus", perorientuojant procesus ir juos skaitmeninant, taip sudarant palankias sąlygas investicijų skatinimui, naujų klientų pritraukimui ir įmonės augimui.

Projekto metu bus įdiegti e-sprendimai – kompleksinė informacinių technologijų priemonė, kuri leis efektyviau teikti paslaugas elektroninėje erdvėje, valdyti visus sandorius, taip pat padės greitai ir tiksliai įvertinti, kaip vykdomi užsakymai, kas atsakingi už kokybišką jų vykdymą. UAB Magnus motus“ turi internetinį puslapį, skirtą klientus supažindinti su įmonės teikiamomis paslaugomis, tačiau neturi jokio centralizuoto sprendimo valdyti informacijai susijusiai su jų klientais, rezervacijomis, mokėjimais bei sąskaitomis. Projekto metu bus įdiegiama Symfony karkaso pagrindu paruošta sistema savitarnai ir atliekamos dabartinio tinklapio modifikacijos sistemų suderinamumui. Sukurtoje e. prekybos platformoje įmonė parduos savo paslaugas – kelionių po Lietuvą paketus, renginių organizavimo paslaugas. Įgyvendinus projektą bus pradėta paslaugų prekyba internetu, dėl ko padidės pardavimų kiekiai ir pajamos, taip sumažinant COVID-19 pasekmes įmonės veiklai.